Każda firma chce się wyróżniać na tle konkurencji. Jednym z elementów, który może to zapewnić, jest strona internetowa. Jednak powinna być funkcjonalna i estetyczna, żeby przyciągała wzrok klientów. Jak osiągnąć taki efekt? Co powinno zawierać portfolio strony internetowej, żeby firma zyskała nowych klientów? Podpowiadamy.

Niewątpliwie w XXI wieku każda firma musi posiadać własną stronę internetową. Ale projektowanie stron internetowych nie jest proste zwłaszcza dla osób, które nigdy się tym nie zajmowały i nie posiadają odpowiednich umiejętności. W przeciwieństwie do doświadczonych agencji interaktywnych, które mają zarówno dużą wiedzę, jak i umiejętności. Dzięki nam zyskasz klientów z całej Polski, a nawet całego świata. Dla nas to jest proste, dlatego chętnie ci pomożemy i stworzymy Ci własne portfolio online, które trafi do Twojego gustu i spełni potrzeby.

Strony internetowe portfolio – czym jest portfolio stron www?

Jeśli planujesz stworzyć własną stronę internetową, to musisz pamiętać o wielu kwestiach. Jest kilka kroków, które powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli chcesz zyskać funkcjonalną stronę www. Na pewno cyfrowe portfolio musi posiadać domenę. Domena to nic innego jak nazwa strony. Najlepiej, żeby była łatwa do wymówienia i kojarzyła się z tym, co robisz. I co najważniejsze – domena musi być dostępna. Dobrym pomysłem jest też wykupienie domeny w tym samym serwisie, gdzie będziesz miał hosting, ponieważ wtedy wszystko „samo się konfiguruje”, a do tego zazwyczaj możesz liczyć na zniżki za taki pakiet. Kolejnym krokiem jest wybór hostingu. Hosting to miejsce na serwerze wraz z obsługą, które jest dostępne przez całą dobę. Masz do wyboru wiele firm hostingowych, ale wybierz taki, który spełnia wszystkie najważniejsze wymagania firmy. Jeżeli nie masz innych potrzeb, to wybierz jeden z tańszych, zawsze będziesz mógł się przenieść na droższe pakiety. Koszt hostingu to około 100 zł rocznie w pakiecie z domeną.

Gdzie można znaleźć przykłady stron internetowych?

Strona www to idealne miejsce do zaprezentowania projektów, realizacji czy planów biznesowych. Duże miasta takie jak Warszawa, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław, Toruń, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza czy Gliwice mają ogromną konkurencję na rynku. Dlatego musisz się wyróżniać na tle rywali. To też doskonałe miejsce na do pokazania klientom własnych umiejętności oraz doświadczenia. Dlatego, jeśli chcesz zaimponować i przyciągnąć nowych klientów z całej Polski lub pragniesz zaistnieć na rynku europejskim, to dobrze prezentująca się personalna strona www to absolutna konieczność. Jeżeli nie wiesz, jak do tego się zabrać, to zwróć się o pomoc do specjalistów. My ci chętnie pomożemy, ponieważ mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Wiemy, że stronę portfolio można stworzyć samodzielnie z gotowych szablonów, jednak jeśli liczysz na przypływ nowych klientów, to postaw na indywidualny projekt, a będziesz mógł sprzedawać efektywniej swoje produkty. My wykonamy ci go od zera. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie owocna, a ty będziesz zadowolony z efektu. Wystarczy jeden telefon do nas, żebyś mógł umówić się z nami na konsultacje. Wykonujemy także strony na podstawie szablonów WordPress, które są nieco tańsze, ale również skuteczne. Oczywiście, możesz korzystać z różnych platform, aby promować siebie i swoje usługi, jednak zainteresowane osoby, czyli potencjalni klienci, zawsze będą chętniej wracać do prywatnej Twojej strony internetowej. Trzeba podkreślić też fakt, że najlepsze strony www przeznaczone na potrzeby kreowania marki własnej odzwierciedlają osobowość ich właścicieli witryny.

Strony internetowe dla różnych branż – co powinno się znaleźć na portfolio stronie www?

Każda funkcjonalna strona www musi zawierać elementy, które usprawnią jej działanie oraz ułatwią użytkownikom korzystanie z witryny. Trzeba im ułatwiać życie, dlatego warto dodać takie elementy, które umożliwią klientom szybszy i łatwiejszy kontakt z Twoją firmą. Otwarta przestrzeń, minimalistyczny design i efektowne treści to cechy pożądane, ale są też inne rzeczy, które upiększą Twoją stronę www. Dzięki prezentowaniu na stronie internetowej swoich najlepszych prac, osoby odwiedzające witrynę, w tym potencjalni klienci, mogą przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania, zarówno pod względem produktów, jak i marki osobistej. Sprawdzony i doświadczony fotograf może także wykonać profesjonalne zdjęcia, dzięki którym portfolio online zyska na wartości.

Pamiętaj, że jeśli dodajesz nowe treści, to strona internetowa musi posiadać system zarządzania treścią, czyli CMS. W ten sposób łatwiej będziesz mógł coś dodać, zmienić lub usunąć z treści. Dodatkowo nie może zabraknąć sekcji komentarzy poniżej tekstu czy artykułu prasowego. W ten sposób internauci będą mogli wyrazić swoje zdanie, a także napisać, co sądzą o twoich usługach, kompetencjach i kontakcie z Twoją firmą. Portfolio stron www powinno także zawierać media społecznościowe w specjalnej zakładce lub po boku strony głównej. W ten sposób każdy użytkownik może obserwować, co się dzieje na Twojej stronie internetowej, mając też dostęp do twoich oficjalnych kont na social media. Obecnie wiele osób szuka specjalistów właśnie w mediach społecznościowych.

Przykłady stron dla różnych branż – kto wykonuje takie witryny?

Jeśli szukasz sprawdzonej agencji interaktywnej, to zgłoś się do nas. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, bo ciągle się rozwijamy. Nasze projekty powstają z myślą o klientach, którzy chcą rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Dla nasz żadna branża nie jest straszna, bo projektujemy strony www dla wszystkich. Nie ma znaczenia, czy działasz w handlu, w branży prawniczej, komunikacji czy transporcie. Dla nas liczy się to, żeby strona www wyrażała Cię i wyróżniała Twoją markę. Teraz wiele osób przegląda strony www na różnych urządzeniach. Telefon czy tablet mają dostęp do sieci, dlatego witryny powinny być responsywne. Co kryje się pod tym tajemniczym pojęciem na temat stron internetowych? Chodzi o to, że strony responsywne wyświetlają się w odpowiedni sposób zarówno na laptopie, jak i urządzeniach mobilnych. Portfolio strony internetowe to złożony temat, dlatego pomoc specjalisty jest niezbędna. Jeśli chcesz, żeby projekty portfolio stron www były wykonane zgodnie z obowiązującymi trendami, to napisz do nas. Razem wybierzemy rozwiązanie, które trafi do potencjalnych klientów z całego świata.

Strony internetowe z podziałem na firmy – na co zwrócić uwagę przy tworzeniu stron internetowych?

Jeżeli chcesz wyglądać profesjonalne w oczach klientów, to głównym celem witryny jest promocja. Stronę portfolio powinien wykonać sprawdzony specjalista. Internet pozwala osiągnąć ten cel. Dzięki eleganckiej stronie zyskasz też wizytówkę, Nie będziesz musiał kupować dodatkowych reklam, żeby Twoja firma została zauważona. Z nami osiągniesz ten cel. Wystarczy, że zadzwonisz i sam się przekonasz. Już pierwsze minuty rozmowy sprawią, że będziesz wiedział, że jesteś w dobrych rękach. Już teraz przeciągnij kursor na zakładkę z kontaktem i sprawdź nas. Napisz e-mail lub zadzwoń, a chętnie przekażemy więcej szczegółów. Z nami osiągniesz każdy biznesowy cel.